Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemizin çalışabilmesi için Reklam engelleyicinizi kapatmanız önerilir. Aksi taktirde site yavaş çalışır ve tıkladığınız linkler çalışmaz.

Sponsor Reklamı

Kayı Beyliği Senaryosu V1

159 Yanıt, 40189 Görüntülenme
Cevap Yaz

Merhaba Dostum Kayı Beyliği Senaryosunu Yaptığımızı Bildirmek İsterim.
[Resim: KAYI.png]
YENİ SERİ // KAYI BEYLİĞİ SENARYOSU v1  - Age of History II 200 Event
Merhabalar dostlar ben Sezer Akkaya sevdiğim oyunların videosunu çekerek hem kendimi hem de sizi eğlendirmeyi amaçlıyorum.
Videosunu Çekeceksen İzin Almayı Unutma sponsorsezerakkaya@gmail.com

Duyuru: Her Hangi Bir Mod Senaryo ve Makeleyi Tanıtmak İstediğiniz Taktirde Açıklamaya Forum Linkini Ekleyebilirsiniz, Bu Sayede İlgili Üreticiye Karşılığını Verebiliriz. Strateji Soft Ekibi

Ben indiremiyorum nedeni biliyor musunuz
abi senaryo içinde yok
teşekkürler güzel senaryo
İçinde senaryo yok
ya mesajımı birisi düzeltip yapmış
harika bir senaryo kurulumuda basit izin verirseniz geliştirecem
Senaryo yok içinde içi boş
Senaryo yok!!
senaeyo yok abiiiiiiii cevap ver

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

+ Ayarlar
İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Önemli KAYI OBASI | DİRİLİŞ ERTUĞRUL SENARYOSU Hallfred 9 4,523 08-22-2021, 10:41 PM
Son Yorum: wxloBAB
  Kayı Beyliği Senaryosu Çıktı Silinmeden İndir Hallfred 8 4,058 07-23-2021, 12:43 PM
Son Yorum: wxloBAB

Konuyu Okuyanlar: Hako123, mucahiteryigit, 34 Ziyaretçi

Tema Tasarımı Sezer Akkaya, ©2021-2024
Youtube Sezer Akkaya, © 2019-2024.