Sezer Akkaya - Strategy SOFT

Tam Versiyon: Aoc2 İndirme Hikayem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Yıl 2018 Başları Age Of Clivaziton 2 Ozamanlar Yükselişte Zaten Eskiden 1 Nide 15 Saat Oynamıştım Bişey Olmaz Diyip Oyunu İndirdim Age of Civilationz 1 Kadar İyi Olmaz Diye Düşündüm Ancak Sonuç Beklediğimden De Harikaydı Oyuna Aşık Olmuştum 7 8 Saat Oyuna Alışma Süreciyle Geçti Oyunu Arkadaşım Berk Önermişti Ancak Oyunu 41 Saat Oynamıştım Sıkıcı Geliyordu Artık Oyuzden Artık 1444 Senaryosunu Değilde Diğer Senaryolara Göz Atmalıyım Diye Düşündüm Onlarıda Büyük Bir Zevk Ve Hazla Oynadım Ancak Oyunda 71 Saatim Vardı Ama Sıkmaya Başlamıştı Oyunda Warband Gibi Mod Mekanigi Varmı Diye Araştırma Yapmaya Başladım Ve İlk Senaryomu Bulmuştum Oyun Beni Tekrar Kendine Aşık Etmiş Ve Etkilemişti Resmen Oyunun Senaryolarının İçinde Kaybolmuştum Oyun Bana En Çok Sevdiğim Eu4 Eu3 Hoi3 Gibi Beni Etkiledi Son
bende anlatiyim eren ceylann 1. dünya savaşı osmanlıyı izledimoha dedim bende indirecem oyuna girdim bir şey anlamadım bakıyorum bakıyorum anlamıyorum en sonunda anlayabildim
ben ilk indirdiğimde hep düşmana yeniliyordum ğpewmğpfawmeğpfeaw sonradan öğrendim
kurt 200 cok iyi hikaye