Reklam Engelleyici Algılandı

Web sitemizin çalışabilmesi için Reklam engelleyicinizi kapatmanız önerilir. Aksi taktirde site yavaş çalışır ve tıkladığınız linkler çalışmaz.

Sponsor Reklamı

Mod 

AZERBAYCAN ŞEHİRLER savaşı !!! PC ve ANDROID yakında

6 Yanıt, 903 Görüntülenme

AZERBAYCAN ŞEHİRLER savaşı https://r.resimlink.com/FKTey.png[Resim: FKTey.png]
yapım aşamasında ama yinede sizinle paylaşmak istedim. Şuanlık 5% bitmiş halde yakında paylaşıcam

Duyuru: Her Hangi Bir Mod Senaryo ve Makeleyi Tanıtmak İstediğiniz Taktirde Açıklamaya Forum Linkini Ekleyebilirsiniz, Bu Sayede İlgili Üreticiye Karşılığını Verebiliriz. Strateji Soft Ekibi

İyi bir şey çıkacak gibi çıkınca bizimle paylaş videosunu çekelim. Haritanın tüm eksiklikleri giderip 0 hatasız bir şekilde yapmaya özen göster.
Bakalım nasıl bir şey olacak güzel görünüyor haritayı biraz daha karanlık yaparsan daha şık durabilir tabi bunu modu yaparken yapacaksın kolay gelsin şimdiden
(03-13-2023, 03:35 AM)Hallfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi bir şey çıkacak gibi çıkınca bizimle paylaş videosunu çekelim. Haritanın tüm eksiklikleri giderip 0 hatasız bir şekilde yapmaya özen göster.
tamamdir.

(03-13-2023, 03:44 AM)SezerAkkaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakalım nasıl bir şey olacak güzel görünüyor haritayı biraz daha karanlık yaparsan daha şık durabilir tabi bunu modu yaparken yapacaksın kolay gelsin şimdiden
Teşekkürler
ne zaman çıkacak ?
Ne Zaman Çıkcak
(06-03-2023, 09:44 PM)TheGhost1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne Zaman Çıkcak
sıkıntılardan dolayı çıkaramadım. Ama tekrardan yapmaya başladım 40% bitti.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Tema Tasarımı Sezer Akkaya, ©2021-2024
Youtube Sezer Akkaya, © 2019-2024.